Přístroje 

Extraktor Kärcher Puzzi 10/1

Tepovač s podlahovou hubicí a hubicí na čalounění k čištění koberců/čalounění prostřednictvím nátrubky. 

střikové extrakce. Ideální na malé plochy. S vestavěným hákem na zavěšení kabelu a fixací ručního nářadí/sací  Extraktor Kärcher Puzzi 10/1 s podlahovou hubicí a hubicí na čalounění se hodí obzvláště pro hygienické a efektivní čištění menších až středně velkých ploch. S nástřikovým tlakem 1 bar se tento přístroj pro nástřikovou extrakci postará o šetrné hloubkové čištění textilních ploch a dosahuje zvláště při čištění čalounění a koberců přesvědčivých výsledků. Díky úzké podlahové hubici se přístroj optimálně hodí také pro použití ve stísněných prostorových podmínkách. Flexibilní sací stěrka umí bezproblémově vyčistit i silně zastavěné oblasti. Přístroj pro nástřikovou extrakci je vybaven vestavěným kabelem na zavěšení háku, jakož i fixací ručního nářadí a sací trubky. 

užitečné odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=HeKKoeleCpo

Kärcher SC 5 EasyFix Premium parní čistič

Parní čistič SC 5 EasyFix Premium je nejsilnější ve své třídě. S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY* a BAKTERIE**. V příslušenství najdete flexibilní podlahovou hubici s chytrým upínáním utěrky (nulový kontaktu s nečistotami) či kobercový kluzák. Nabízí 4stupňovou regulaci páry. Navíc pomocí funkce VapoHydro lze ještě snadněji odstranit i silně ulpívající nečistoty. Jednoduše tak vyčistíte všechny domácí tvrdé povrchy. 

užitečné odkazy:

https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada/parni-cistice/sc-5-easyfix-premium-15125500.html

https://www.youtube.com/watch?v=e9KrTnLnFW0

Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Compact

Pro časté používání okolo domu pro středně až silně znečištěné větší plochy jako fasády domů, terasy, cesty i pro mytí vozidel. Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Compact Car & Home s vodou chlazeným indukčním motorem, pro delší životnost, s nižší hmotností a vyšší energetickou efektivitou. Lehce přenositelný. 

užitečné odkazy:

https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada/tlakove-mycky/k-5-compact-model-2019-16307500.html

Vysavač na okna WV 5 PLUS N


Čistič oken Kärcher WV 5 Plus N Black Edition zajistí dokonale čistá okna vašeho bytu i automobilu. AKU okenní vysavač umyje okna až 3× rychleji než běžnými metodami díky čisticímu výkonu až 35 oken na jedno nabití. Čistič oken disponuje vyměnitelnou lithium-iontovou baterií s výdrží 35 minut a časem nabíjení 185 minut. Okenní vysavač je vybavený dorazy na odsávací hubici pro lepší výsledky čištění až k okrajům oken a může být používán na všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla a sprchové kabiny.

užitečné odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=43c71g92Gds